Yhteystiedot

Kirjausketju Oy

Olemme paikalla sopimuksen mukaan.

Tavoitat meidät alla olevista numeroista tai sähköpostilla.

Osoite// Santaniitynkatu 2, 04250 KERAVA

Puh// 09 292 50 500 Fax// 010 296 1783

@// info@kirjausketju.fi www// www.kirjausketju.fi

Y-tunnus// 2357583-5 Kotipaikka// Helsinki

Alv rek.// VAT: FI23575835

–  25.5.2018 astui voimaan uusi EU:n tietosuoja-asetus (GDPR). Tämän jälkeen salassapidettäviä henkilötietoja jne. ei saa lähettää salaamattomalla sähköpostilla.
Voit toimittaa näitä tietoja toimistollemme Turvapostin kautta.

Palkkahallinnon asioissa ole yhteydessä: palkat@kirjausketju.fi // Puh 09 292 50 500

Yhteyshenkilöt

Isela Ahlqvist
Isela Ahlqvist

Isela Ahlqvist // kirjanpitäjä

isela.ahlqvist@kirjausketju.fi // Puh 09 292 50 500

Piia Arnberg-Mantere
Piia Arnberg-Mantere

Piia Arnberg-Mantere // kirjanpitäjä

piia.arnberg@kirjausketju.fi // Gsm 050 411 0115

Ulla Fallström

Ulla Fallström // graafinen suunnittelija

ulla.fallstrom@kirjausketju.fi // Gsm 040 726 2508

Julia Kaasalainen

Julia Kaasalainen

Julia Kaasalainen // kirjanpitäjä

julia.kaasalainen@kirjausketju.fi // Puh 09 292 50 500

Krista Pynnönen

Krista Pynnönen // pääkirjanpitäjä, palkkahallinto

krista.pynnonen@kirjausketju.fi // Gsm 050 590 6875

Vesa Lundberg
Vesa Lundberg

Vesa Lundberg // toimitusjohtaja, juridiikka

vesa.lundberg@kirjausketju.fi // Gsm 040 5285 741

Paula Niemelä
Susanna Paavola

Susanna Paavola // palkkahallinto, kirjanpitäjä

susanna.paavola@kirjausketju.fi // Gsm 0400 810 027

Marja Pelli
Marja Pelli

Marja Pelli // varatuomari,  senioriasiantuntija

marja.pelli@marjapelli.fi // Gsm 040 323 2070

Jenna Sillanpää

Jenna Sillanpää // kirjanpitäjä

jenna.sillanpaa@kirjausketju.fi // Gsm 0400 811 096

Toimistokoirat: